KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327402

nr 1332 7402

Oidentifierad konstnär. Signerad, Arabisk man, omkring 1900, ej ram. Olja på pannå, 28x15,5

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:22:46